Aby mieć dostęp do wszystkich produktów przypisanych do konta użytkownika musisz być zalogowany przez Trimble ID lub konto Google. 


Konto użytkownika może być przypisane tylko do jednej indywidualnej osoby. Nie możesz utworzyć ogólnego konta użytkownika, które jest współdzielone prze więcej niż jedną osobę. Nie możesz także stworzyć więcej niż jednego użytkownika do jednej osoby.

Jeżeli chcesz założyć Trimble Identity odwiedź stronę zarządzania Trimble ID i postępuj zgodnie z podanymi krokami. Po założeniu Trimble ID otrzymasz maila aktywującego, z linkiem który należy kliknąć aby potwierdzić, że Twój adres mailowy jest poprawny. 

  • Podaj adres mailowy, który chcesz używać.

Jeżeli zdecydujesz się wykorzystać swoje konto Google, wystarczy jak klikniesz "Sign in with Google" i wpiszesz posiadane dane logowania.

  • Jeśli adres mailowy nie został nigdy użyty wyświetli się opcja stworzenia hasła do konta. Hasło musi zawierać przynajmniej:

        8 znaków

        Przynajmniej jedną cyfrę [0-9]

        Kombinacja dużych i małych liter [ aA-zZ ]

        Przynajmniej jeden specjalny znak [ !@#$%&*^_-+ ]


  • Jeżeli adres mailowy był już wykorzystany do stworzenia Trimble ID, wówczas możesz od razu wpisać hasło lub poprosić o przypomnienie hasła.

  • Kontynuując zakładanie nowego konta należy podać podstawowe dane: imię, nazwisko, hasło a następnie kliknąć „Create new account”.
  • Następnie, na podany adres mailowy otrzymasz e-mail z linkiem który należy kliknąć aby potwierdzić, że Twój adres mailowy jest poprawny.

    Mail aktywujący ważny  jest tylko 72 godziny. Po tym czasie musisz użyć narzędzia do przypominania hasła aby je zresetować i ponownie aktywować konto.